Ogromny dobór nagrobków klasycznych oraz nowocześnie zaprojektowanych

Spory wybór nagrobków klasycznych i nowoczesnych to jeden z znaczących elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Szczególnie natomiast kamieniarz ten realizuje zlecenia odwołujące się do nagrobków na zamówienie, wykonanych według zamówień indywidualnych. Dzięki temu rodziny mogą upamiętnić osoby zmarłe stricte tak, jak sobie zakładają. Naturalnie, GRANMAL udostępnia także wzornik dotyczący nagrobki kielce, z kolei zamawiający mogą zdecydować, czy interesuje ich zrobienie zlecenia spersonalizowanego.

Pomniki cmentarne z granitu oraz z marmuru dostępne są w szerokiej palecie kolorów, a kamień na ich zrobienie sprowadzony jest z różnych miejsc na świecie. Dodatkowo można również liczyć na ogromny wybór ozdób: krzyży, tablic, napisów a także wzorów z kamienia. Osobiście producent nagrobków kielce oferuje doradztwo w obrębie doboru właściwego wzoru nagrobka, materiałów a także sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po realizacji zamówienia klienci otrzymają wiadomości na temat tego, jak dbać o płytę nagrobną. Pomniki zrobione przez GRANMAL wyróżnia niepowtarzalne wzornictwo, estetyka a także spora troska o detale. Dlatego na ich wykonanie zdecydowani są klienci nie tylko z Kielc, ale również z okolicznych miejscowości. Imponująca oferta zakładu obejmuje: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki eleganckie, nagrobki podwójne a także rzeźby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz